Domů » Tvorba webové galerie

Tvorba web galerie, kterou si můžete dovolit!

Rádi fotíte a chtěli byste své fotografie prezentovat svým známým a kamarádům na webu? Vůbec netušíte, co to jsou zdrojové kódy, jak se vytvářejí webové stránky a jak to všechno technicky funguje? Nebojte se, žádnou technickou znalost nepotřebujete, redakční systém Azael je intuitivní internetový program pro správu Vašich galerií, fotografií a textů. Vaše vlastní webová galerie na vlastní doméně nemusí být již jen sen. Stačí mě kontaktovat.

Základní webovou galerii můžete rozšířit o mnoho užitečných doplňků např. Klíčová slova, Blog, Možnost připojit jednotlivé galerie k článkům nebo Pěkné URL adresy platíte tedy jen za to, co skutečně používáte.

Tvorba webové galerie pro amatéry i profesionály!

Jste náruživými fotografy amatéry nebo dlouholetými profesionály? V rámci Vaší webové galerie v tom nemusí být žádný rozdíl. Náš systém je určen všem fotografům bez výjimky a nežádá po Vás žádnou znalost programování. Sami si dokážete tvořit alba, vkládat fotografie a psát texty. Tak neváhejte a napište mi.

Ještě jsme Vás nenalákali? V tom případě se podívejte na širokou škálu doplňků, které můžete používat: Klíčová slova, Blog, Možnost připojit jednotlivé galerie k článkům nebo Pěkné URL adresy platíte tedy jen za to, co skutečně používáte.

Prezentujte Vaše fotografie - nechte si vytvořit fotogalerii

Fotíte a fotografování je Váš velký koníček? Rádi byste prezentovali Vaše obrázky na internetu, ale nevíte jak? Pro každého fotografa je řešením náš systém pro online správu fotografií Azael. Bez znalosti programování můžete ukázat své fotografie Vašim kolegům fotografům i Vašim blízkým. Neváhejte nás kontaktovat a jistě se domluvíme k Vaší spokojenosti.

A co dalšího Vám nabízíme? Širokou škálu doplňků, kterými můžete rozšířit Váš web: Klíčová slova, Blog, Možnost připojit jednotlivé galerie k článkům nebo Pěkné URL adresy platíte tedy jen za to, co skutečně používáte.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace